O projekte

Vitaj na stránkach nášho internetového časopisu, milý čitateľ!

Ak si otvorený pozitívnej zmene, ak cítiš, že v tvojom živote nie je niečo v poriadku, ak si dospel do štádia, v ktorom potrebuješ prehodnotiť svoje priority, ak si hľadajúci, tak v tom prípade si na správnom mieste. Náš časopis je zameraný na osobný rozvoj a budeme radi, ak v našich článkoch nájdeš inšpiráciu, ktorá ťa na tvojej ceste posunie ďalej. Ak nadobudneš pocit, že chceš vedieť viac alebo potrebuješ konkrétnu radu, neváhaj nás kontaktovať. Sme tu pre teba.

„Prekroč svoj tieň“ je prvý recenzovaný internetový časopis zameraný na osobný rozvoj. Články sú obsahovo orientované na oblasti vzťahov, osobných problémov, šťastia, spokojného života, zmyslu života, zdravého životného štýlu, pohybu. V rubrike Umelecká tvorba publikujeme pre pohladenie duše poéziu, interpretácie umeleckých diel, poviedky a intímnu lyriku. Našim čitateľom ponúkame aj pomoc formou koučingu a odborných konzultácií. S láskou vítame každého, kto má záujem o vlastný rozvoj a s tým spojené zlepšenie kvality života.

Okrem toho poskytujeme priestor na publikovanie aj externým prispievateľom – každému, kto má v oblasti osobného rozvoja niekoľkoročné skúsenosti a má k vyššie uvedeným témam čo povedať. Nie všetci koučovia, konzultanti, motivátori a terapeuti majú blogy alebo priestor na písanie článkov na svojich webových stránkach. Ak patríš medzi nich a máš chuť písať, ozvi sa nám. Vyhradzujeme si právo na recenzný posudok a jazykovú korektúru ponúkaného príspevku. Našou túžbou je prinášať prostredníctvom nášho časopisu kvalitu a dobro pre všetky bytosti.

Hoci je náš časopis zameraný predovšetkým na prax, máme aj priestor na publikovanie vedecko-odborných článkov, ktoré spĺňajú všetky náležitosti v zmysle kritérií, všeobecne platných pre vedecké texty.

Časopis Prekroč svoj tieň, ISSN 2644-6707, je zaradený do archívu elektronických publikácií v trvalo udržateľnom národnom projekte dlhodobej ochrany digitálneho kultúrneho dedičstva „DIGITÁLNE PRAMENE – WEBHARVESTING a archivácia eborn obsahu“.
Je zaradený do národnej databázy časopisov a je súčasťou celosvetovej databázy spravovanej medzinárodným centrom ISSN v Paríži.

Vydavateľom časopisu je Občianske združenie PREKROČ SVOJ TIEŇ. Viac o občianskom združení TU.

S láskou, redakčný tím.