SRDEČNÉ ROZHOVORY | Christopher Danis | Pravda bolí, keď žiješ v ilúzii

Časopis Prekroč svoj tieň ISSN 2644-6707 spustil 21. 5. 2023 nový projekt s názvom Srdečné rozhovory. Je to živé vysielanie prebiehajúce na sociálnej sieti, v ktorom šéfredaktorka Lenka Jalilah a/alebo redaktori časopisu a ich hostia otvárajú témy, ktoré sú v článkoch uverejnených v časopise Prekroč svoj tieň, alebo sa rozprávajú na témy, ktoré sú aktuálne a mohli by vás zaujať či primäť k zamysleniu.  

Srdečné rozhovory si kladú za cieľ byť srdečnými nielen medzi ich priamymi aktérmi, ale aj smerom k vám, milí naši čitatelia, ktorí ich budete sledovať či už online, alebo neskôr v archíve nášho YouTube kanálu Prekroč svoj tieň.

Vychádzame zo svojich skúseností či už v profesijnom, alebo osobnom živote. Nemáme v úmysle vnucovať vám našu pravdu, ani vás presviedčať o tom, že naše názory a postoje k danej téme sú jediné správne a absolútne nespochybniteľné. Chceme vám ponúknuť to, čo máme na srdci. Je len na vás, čo si z toho vezmete a ako s tým naložíte. Budeme veľmi radi, ak sa nám podarí motivovať vás, ak sa nad niečím zamyslíte, prípadne zmeníte niečo vo svojom živote k lepšiemu.

Článok, ktorý bol témou 1. vysielania Srdečných rozhovorov „Pravda bolí, keď žiješ v ilúzii“ si môžete prečítať TU.